Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (5)
  • Produkty (5)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

 


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

ULMA Construccion Polska S.A.

[Polska] Deskowanie Stropowe Bauma
2018-11-05

Prześlij ofertę znajomemu Dodaj ofertę do schowka

Deskowanie stropowe Bauma jest uniwersalnym systemem pozwalającym na zaszalowanie praktycznie każdego kształtu stropu.
Ruszt z dźwigarów BAUMA w połączeniu ze stojakiem trójnożnym, podporą, głowicą i sklejką tworzy atrakcyjny pod względem ceny system szalunku stropowego.

Pełny profil belki, prawidłowo wykorzystywanej, zapewnia długotrwałe użytkowanie z zachowaniem nie zmienionego geometrycznie kształtu.
Stosowanie podpór Bauma pozwala na wykonywanie stropów o wysokości w świetle od 190 cm do 592 cm. Rodzina podpór Bauma została wyróżniona złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 1999. Obecnie w ofercie Bauma S.A. występują trzy rodzaje podpór:

- typ B: odpowiadające normie DIN 4424

- typ C+D: odpowiadające normie EN 1065

- typ A: przeznaczone do podpierania stropów w budownictwie indywidualnym ( P=8kN)

Opis systemu

System stropowy Bauma do szalowania poziomych elementów żelbetowych pozwala zadeskować praktycznie każdą, również skomplikowana powierzchnię. System jest prosty w obsłudze dzięki niewielkiej ilości elementów montowanych na miejscu budowy. Podstawowym elementem jest podpora stalowa teleskopowa, pracująca w zakresie: typ B (1,54 - 5,50 m), typ C i D (1,46 - 4,00 m). Podpora wraz z trójnogiem i głowicą stanowi komplet podpierający ruszt dolny dźwigarków drewnianych. Ruszt górny ułożony poprzecznie tworzy podparcie poszycia wykonanego ze sklejki lub płyt trójwarstwowych. Możliwość zmiany rozstawu elementów pozwala na zaprojektowanie szalunku również dla nietypowych (bardzo dużych) obciążeń. W połączeniu z innymi systemami podparć system Bauma umożliwia wykonanie stropów na wysokościach ≥ 5,5 m. Duży zakres elementów składowych pozwala stosować go praktycznie w każdych warunkach i niemal dla każdego zadania inwestycyjnego.

W celu ekonomicznego wykorzystania dany obiekt należy podzielić na możliwie równe działki robocze, co pozwoli na optymalne wykorzystanie elementów i obniżenie kosztów budowy.
Odpowiedz na ofertę

 

Sprawdź oferty w kategorii: Budownictwo -> Systemy szalunkowe

 
     
 

ULMA Construccion Polska S.A.

Ulica:Klasyków 10
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:03-115
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 22 5102300
Faks: +48 22 8143131

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Piotr Miecznikowski
Telefon stacjonarny: +48 22 510230
Telefon komórkowy: +48 504212622
Odpowiedz na ofertę

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję